Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

czwartek, 15 czerwca 2017

Kuba Krystyan powitał lato!

    Takie reakcje wywoływali chyba tylko Beatlesi w czasach swojej świetności! Krzyki i piski fanek akompaniowały w dniu 15 czerwca finaliście programu „Idol” Kubie Krystyanowi, który wystąpił w Kaniowie na inauguracji sezonu wypoczynkowego w Ośrodku Rekreacji i Sportów Wodnych. Rozpoczął oczywiście od utworu, od którego wszystko się zaczęło - „Englishman in New York” z repertuaru Stinga. Sympatyczny wokalista nie stronił od kontaktu z publicznością, chętnie pozował do zdjęć, natomiast dziewczynom rozsyłał buziaki. Do wysłuchania tego wyjątkowego artysty zaprosił licznie zgromadzoną widownię wójt gminy Bestwina Artur Beniowski.
    Wieczorny występ Jakuba Krystyana był niejako „wisienką na torcie” całej imprezy. Już od godziny 13.00 rozgrzewał gości DJ ALIENX serwując zza konsolety muzykę lat 90. Rozgrzewał razem ze słońcem, gdyż przybywającym na „Żwirownię” amatorom dobrej zabawy towarzyszył upał a co za tym idzie wysoka temperatura wody – około 22 stopnie! Skoczkowie spadochronowi lądujący w naszym akwenie nie musieli się zatem martwić chłodnym powitaniem.

    Powodzeniem cieszyła się ponadto zabawa taneczna z zespołem „Rebelia” czy też nocny pokaz sztucznych ogni. Kierownik Referatu Sportu i Promocji Urzędu Gminy Łukasz Wojsław dziękuje wszystkim sponsorom i współorganizatorom pierwszego w naszej gminie wydarzenia tego typu, wyrażając zadowolenie z bardzo dużego zainteresowania przygotowanymi atrakcjami.
Więcej zdjęć - GALERIA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz