Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Promocja książki Dziadka Władka z Bestwiny

   Uwaga! Jeżeli jeszcze nie znacie wesołej twórczości pana Władysława Kozieła z Bestwiny, musicie ją koniecznie poznać. Popularny "Dziadek Władek" tworzy takie krótkie żartobliwe formy jak palindromy, anagramy, kalambury, fraszki, figliki... I osiąga na tym polu spore sukcesy, gdyż publikowane one były m.in. w "Dzienniku Zachodnim". 


     Teraz będzie okazja zdobyć książkę Władysława Kozieła. Książeczka nosi tytuł "Humor pod rękę z powagą" i stanowi zbiór bardzo ciekawych eksperymentów językowych. Promocja książki odbędzie się w dniu 26 czerwca 2013 r. o godz. 16.00 w Gminnej Bibliotece Publicznej w Bestwinie. Dodam, że jestem autorem wstępu do dzieła "Dziadka Władka" ;)


3 komentarze:

 1. Serdecznie dziękuję Sławomirze za napisanie wstępu do książeczki...
  Podziękowania kieruję również pod adresem;
  profesora Tadeusza Morawskiego, autora wprowadzenia do palindromów oraz rysowników; Szczepana Sadurskiego i Janusza Kubita...

  Władysław Kozieł

  OdpowiedzUsuń
 2. FANTASTYCZNIE WŁADKU !!!
  TWÓJ POMYSŁ I PRACA NAD TĄ KSIĄŻECZKĄ STAŁA SIĘ RZECZYWISTOŚCIĄ .
  TRZYMAM KCIUKI I ŻYCZĘ MIŁEJ I WSPANIAŁEJ WIDOWNI NA PROMOCJI
  TWEGO DZIEŁA :)))
  SZKODA , ŻE NIE MOGĘ TAM BYĆ .
  POZDRAWIAM JANUSZ "ANEX"

  OdpowiedzUsuń