Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

czwartek, 23 sierpnia 2012

Następcy Sylwii Bogackiej

    Srebrny medal naszej strzelczyni był jedną z największych niespodzianek Igrzysk Olimpijskich w Londynie. Być może pani Sylwia nie dorówna popularnością gwiazdom lekkiej atletyki, ale jej sukces zwraca uwagę kibiców na dyscyplinę wymagającą skupienia, precyzji i żelaznych nerwów.  Właśnie w sportowym strzelaniu z karabinków i pistoletów zostały rozegrane w dniu 23 sierpnia zawody na terenach rekreacyjnych w Kaniowie. Zorganizowało je Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom, Młodzieży i Rodzinom „Z serem na dłoni”.
       Do małej tarczy trafić nie jest łatwo, ale kto już tego dokonał, mógł być z siebie dumny. Dla wielu była to też nauka bezpiecznego obchodzenia się z bronią pneumatyczną, zasadami celowania i kulturą obowiązującą na strzelnicy. Rywalizacji nie przestraszyły się dziewczyny, które dzielnie podjęły wyzwanie, nawiązując równorzędną walkę. Na koniec rozegrano także konkurencję strzelania do balonów. Ja także sobie postrzelałem :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz