Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

poniedziałek, 12 maja 2014

TVN nadaje z Kaniowa!

     Wóz transmisyjny ogólnopolskiej telewizji to w małych miejscowościach niecodzienny widok. Ale walory Gminnego Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji są już na tyle znane, że właśnie na terenie popularnej „Żwirowni” w dniu 12 maja gościł prezenter Bartek Jędrzejak wraz z ekipą programu „Dzień Dobry TVN”.
 
     Dziennikarze na żywo realizowali prognozę pogody, ale przy okazji wytłumaczyli telewidzom zasady gry w kajak – polo. Uczynili to przy pomocy zawodników i zawodniczek klubu UKS „Set” oraz pani prezes Haliny Błaszkiewicz i kierownika OSWiR Łukasza Wojsława. Młodzież przed kamerami zaprezentowała krótki trening i mecz, chętnie pozowała również do zdjęć. Jak wyjaśniła kierownik produkcji, ekipa przyjechała z katowickiego studia TVN i nasz gminny ośrodek znała już wcześniej. Realizacja programu przebiegała w bardzo przyjaznej, wesołej atmosferze.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz