Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

czwartek, 7 kwietnia 2011

Zapraszam na ciekawą stronę

Zapraszam wszystkich serdecznie na kolejną interesującą stronę internetową związaną z tematyką lokalną. Tym razem swoją witrynę otworzyło Towarzystwo Miłośników Ziemi Bestwińskiej. Można ją znaleźć pod adresem http://www.ziemia-bestwinska.c0.pl
W zamyśle nowego zarządu było otwarcie się na nowoczesne technologie i równocześnie podzielenie się z całym światem naszą ciekawą historią i unikalnymi tradycjami. Na stronie tej znajdziemy aktualności związane z życiem Towarzystwa, jego historię, wspomnienia tych, którzy odeszli, galerię zdjęć, linki do lokalnych stron. Uwagę zwraca kalendarium wydarzeń i lista publikacji wydanych przez TMZB. Jest też mapa dojazdu.
            Być może osoby, które posiadają wiedzę historyczną, znają z opowiadań dzieje własnej rodziny lub miejsca, w którym się wychowały, zechcą dzielić się tymi wiadomościami na nowej stronie? W miarę możliwości serwis będzie się rozbudowywać, ale już teraz można z niego sporo się dowiedzieć.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz