Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

sobota, 26 lutego 2011

Oni naprawdę mają talent!

     Takiej imprezy jeszcze nie było! 26 lutego 2011 r. uczniowie i nauczyciele ze Szkoły Podstawowej im. św. Jana Kantego w Bestwinie wykorzystali wszystkie możliwe środki, aby zorganizować jedyny w swoim rodzaju pokaz pod nazwą „Mam Talent”. Jednak w odróżnieniu od telewizyjnego pierwowzoru nikt z uczestników nie został odrzucony przez jury, każdy mógł zaprezentować gościom swoje umiejętności oraz zainteresowania. Dyrektor szkoły, pani Agata Rak punktualnie o godzinie 14.00 przywitała zebranych na sali gimnastycznej gości i zaprosiła do wspólnej zabawy.Rozwijanie uczniowskich talentów nie byłoby możliwe bez zaangażowania pedagogów i instruktorów pracujących w szkole, w Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji i innych ośrodkach, gdzie dzieci i młodzież uczęszczają na zajęcia. Toteż nie obyło się bez stosownych podziękowań.
Co zaprezentowali młodzi wykonawcy? Trzeba by było się raczej spytać czego nie zaprezentowali, bo zobaczyliśmy muzyków, sportowców, kabareciarzy, poetów, aktorów, tancerzy, słowem wszystko czego potrzebuje program telewizyjny nadawany w porze największej oglądalności. Ale to nie koniec. Integralną część imprezy stanowiły wystawy rękodzieła, zielników i modeli kartonowych urządzone w salach lekcyjnych. Była oczywiście możliwość zakupu prac uczniów oraz skorzystania z bufetu.Mnogość wrażeń w tym wyjątkowym dniu przerosła najśmielsze oczekiwania – sama pani dyrektor przyznała, że choć na początku miała pewną tremę okazała ona się niepotrzebna. O wysokim poziomie widowiska świadczyły gromkie brawa i wyrazy uznania od gości. Oby któryś z absolwentów ZSP Bestwina wygrał kiedyś prawdziwe „Mam Talent” lub został zauważony w całym kraju lub nawet na świecie.


 
 
 
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz