Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

wtorek, 24 stycznia 2017

Kreatorka urody - Ewa Paczyńska i jej osiągnięcia

    Bardzo często na blogu i nie tylko na nim prezentuję osiągnięcia mieszkańców gminy Bestwina. A tych nie brakuje! Pragnę docenić także osoby, które nie są znanymi sportowcami, literatami, samorządowcami ale swoje codzienne obowiązki wykonują solidnie i bywają doceniani we własnym środowisku. Ewa Paczyńska z Kaniowa pasjonuje się wizażem – to dziedzina dość tajemnicza dla przeciętnego mężczyzny, lecz dzięki tej niełatwej sztuce wszystkie panie mogą podkreślić najlepsze cechy swojej urody. Wizaż oddaje ponadto nieocenione usługi w takich branżach jak teatr, modelling, kino, telewizja. 


    „Mobilny salon” pani Ewy zajął niedawno pierwsze miejsce w konkursie „Najlepszy salon kosmetyczny 2016” zdobywając 2984 głosy internautów. Sukces nie przyszedł przypadkowo – złożyły się na niego lata szkoleń, kursów oraz praktyka zawodowa. „Uczestniczyłam w akcjach reklamowych, sesjach zdjęciowych, pokazach mody, wyborach Miss Podbeskidzia. Cenną lekcją była praca w charakterze asystentki wizażu w programach Dancing with the Stars oraz The Voice of Poland. Prowadzę wykłady, szkolenia, nieustannie poszerzam swoją wiedzę a cel jest jeden – piękny uśmiech kobiet i maksymalna satysfakcja z tego, co robię” – wyznaje wizażystka. Lekcje pobierała przecież u najlepszych – Ewy Gil, Agnieszki Brody, Wioletty Uzarowicz, Daniela Sobieśniewskiego, Tatyany Dyakovej.    Mieszkańcy gminy Bestwina mogli podziwiać wykonane społecznie przez panią Ewę stylizacje teatralne oglądając spektakl „W poszukiwaniu Kopciuszka” z udziałem wójta Artura Beniowskiego i innych znanych osób. Radni, strażacy czy nauczyciele zamienili się w krasnali, Dobrą Wróżkę, Kota w Butach, Jasia i Małgosię. Podobnie było na imprezach dla dzieci zorganizowanych przez Stowarzyszenie „Z Sercem na Dłoni”. Z umiejętności tytułowej „kreatorki urody” korzystali więc nasi sąsiedzi i znajomi jednak także zawodowcy – piosenkarze czy aktorzy - byli bardzo zadowoleni. A dla kogo makijaż to za mało, zawsze może upiększyć paznokcie u stóp i dłoni. 

Wszystkie zdjęcia pochodzą z fanpage'a Ewy Paczyńskiej

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz