Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

środa, 9 stycznia 2013

Opłatek z gospodyniami z Bestwiny

     9 stycznia miałem okazję brać udział w spotkaniu opłatkowym zorganizowanym przez Koło Gospodyń Wiejskich w Bestwinie. Wójt gminy, Artur Beniowski razem z Prezesem Koła, Jadwigą Oziminą życzył wszystkim paniom owocnego roku 2013 i wiele satysfakcji czerpanej z udziału w życiu gminy. Jak powiedział, byłoby bardzo dobrze, gdyby składy osobowe KGW w naszych czterech miejscowościach się powiększały – jeśli każda z gospodyń namówiłaby córkę, siostrę czy synową, nie trzeba byłoby martwić się o brak następczyń. 
     Do życzeń dołączyli się pozostali goście. Ks. Cezary Dulka, proboszcz parafii Wniebowzięcia NMP poprowadził modlitwę i namówił wszystkich na wspólne śpiewanie kolęd. Ponadto obecni byli: radny powiatowy i dyrektor CKSiR Grzegorz Boboń, radna i sołtys Bestwiny Maria Maroszek, prezes OSP Bestwina Marceli Kraus, ks. wikariusz Bartłomiej Dziedzic. Przełamano się opłatkiem, po czym gospodynie zaprosiły na przygotowany przez nie poczęstunek.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz