Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

piątek, 21 grudnia 2012

Jezusa narodzonego wszyscy witajmy

  Znowu truchleje moc, krzepnie ogień i ciemnieje blask. Zatrzymujemy się pośród codziennej gonitwy, by chociaż na chwilę ogrzać się w cieple wielkich i pięknych świąt Bożego Narodzenia. Chociaż może nie wszystko nam się udaje, a oprócz radości są oczywiście i smutki, zapominamy o wylanych łzach i staramy się zacząć wszystko jeszcze raz, od nowa, z pułapu ubogiej stajenki. I właśnie ta nadzieja na nowy początek jest moim zdaniem w czasie Świąt tak ważna. Skoro świat się nie skończył i trwa w najlepsze, to znaczy, że i my mamy szansę i możemy zrobić jeszcze wiele dobrego. Chyba tego najbardziej chciałbym życzyć swoim czytelnikom.
   Życząc - dziękuję. Za wsparcie, za dobre słowa przekazywane zarówno tutaj, jak i poprzez Facebooka czy inne komunikatory, a zwłaszcza osobiście. Poprzez teksty zamieszczane w prasie jak i w internecie chciałbym Wam stale przybliżać gminę Bestwina, jej historię, ciekawe miejsca i interesujących ludzi. Nie zapominam również o tematach "lżejszych" - recenzjach książek, filmów, relacjach z podróży, spotkań, spektakli... Myślę, że na tej stronce wielu z Was znalazło coś dla siebie, albo nawet odszukało samych siebie na jednym ze zdjęć.
    W Nowym Roku będę starał się rozwijać już rozpoczęte projekty (jest wśród nich również dalsze przybliżanie postaci prof. Brożka), a także zacząć zupełnie nowe, o czym na bieżąco będę informował. Jeszcze raz dziękuję za pomoc okazywaną na różne sposoby z wielu stron.


Aniołek z mojej choinki życzy Wam:

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku 2013!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz