Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

wtorek, 30 listopada 2010

Dołącz do klubu Dziadka Władka

Na portalu społecznościowym nk.pl została niedawno założona grupa "The Best Fun Club Dziadka Władka z Bestwiny". Piszę o tym dlatego, że twórca grupy, pan Władysław Kozieł, to znany nie tylko w naszych stronach twórca zabawnych żartów, fraszek, kalamburów, palindromów, skojarzynek, bajeczek i innych krótkich form humorystycznych. Jego prace publikował m.in. "Dziennik Zachodni", a doceniła je również Rada Gminy Bestwina, przyznając nagrodę za promocję gminy. Największą jednak satysfakcję pan Władysław może mieć chyba jednak z faktu, że niektóre dowcipy jego autorstwa są dziś powtarzane w całej Polsce, a ludzie nie zdają sobie sprawy, że wyszły one właśnie z niewielkiej Bestwiny.


"Szukam sensu bez sensu w nonsensie" - To motto twórcy grupy oraz autora strony internetowej: 


Na tej witrynie znajdziemy wszystkie małe dziełka Dziadka Władka, zabawne grafiki, dedykacje i wyniki konkursu na "Szwarnego Karlusa", w którym Władysław Kozieł zajął pierwsze miejsce. Regularne publikacje śmiesznych fotografii i krótkich aforyzmów dowodzą, że p. Władysław nie zna pojęcia nudy. Nawet sam tytuł grupy można zapisywać i odczytywać dwojako - albo jako "Fan Club", czyli po prostu klub fanów, albo "Fun Club", bo "fun" to przecież zabawa. Zapraszam do zapoznania się z tą ciekawą postacią:)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz