Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

poniedziałek, 20 czerwca 2011

Święto Gminy w obiektywie

Za nami kolejne już, bo dwunaste Święto Gminy Bestwina. Jest to pełen atrakcji rodzinny festyn, który z roku na rok przyciąga coraz więcej gości szukających dobrej zabawy w miłej i kulturalnej atmosferze.
Repertuar tegorocznego Święta był bardzo różnorodny i zaskakujący. Coś dla siebie znaleźli zarówno miłośnicy dobrej muzyki, jak i kabaretu i teatru. Już od godziny 15.00 występowali artyści z częstochowskiego teatru „Małgo” z programem „Właśnie leci show dla dzieci”. Następnie przed scenę wmaszerował barwny korowód postaci związanych z morzem – rybaków, ryb, wioślarzy... – byli to aktorzy z Teatru Grodzkiego w Bielsku - Białej wraz z podopiecznymi Stowarzyszenia „Razem” oraz wolontariuszami. Uwagę zwracały fantastycznie wykonane kostiumy i rekwizyty. Zaraz potem zaśpiewał dla wszystkich znany już z kaniowskiego „Święta Karpia” piosenkarz Damian Holecki. Po nim latynoskimi rytmami rozgrzała audytorium grupa „De Nuevo”. Wreszcie, jako gwóźdź programu zaprezentował się bardzo popularny kabaret „Masztalscy” w składzie Aleksander Trzaska i Jerzy Ciurlok. Kto nie miał dość wrażeń, mógł bawić się do rana przy muzyce zespołu „Orion”.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz