Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

sobota, 25 czerwca 2011

Niezwykła rewia w Kaniowie!

Pięć orkiestr dętych, mażoretki, zespół muzyczny i sporo innych atrakcji – taki jest bilans VII Międzygminnej Rewii Orkiestr Dętych w Kaniowie. Z roku na rok rewia ta wzbudza coraz większe zainteresowanie, a to ze względu na wspaniałe stroje i żywiołową muzykę składające się na niezwykłe widowisko.

25 czerwca w Kaniowie wystąpiły:

Orkiestra Dęta OSP Dankowice,

Miejska Orkiestra Dęta Miasta Cieszyn „Cieszynianka”,

Orkiestra Dęta z Tarnowskich Gór,

Orkiestra Dęta Gminy Bestwina z siedzibą w Kaniowie, wraz z młodzieżowym zespołem „Con Fuoco Band”

Zespół Mażoretek „Gracja” ze Starej Wsi,

Orkiestra Dęta Oddziału Prewencji Policji w Katowicach
Rewia rozpoczęła się odprawą kapelmistrzów i przemarszem orkiestr przez centrum Kaniowa. Wszystkie one przeszły na tereny rekreacyjne, gdzie na estradzie dały swoje koncerty. Z dużym aplauzem spotkały się niemalże akrobatyczne występy mażoretek, zresztą jednych z najlepszych w naszym kraju Mimo że pogoda tym razem była nieco kapryśna, to mieszkańcy nie zawiedli, przybyli licznie i jeszcze długo w noc bawili się przy muzyce zespołu „Puls”.
 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz