Niniejszy blog w żaden sposób nie wyraża stanowiska jakiejkolwiek instytucji, partii, organizacji, a jedynie osobiste przemyślenia i poglądy autora. Nie jest też żadnym "oficjalnym blogiem", zrobiłem go po to by się dzielić z Wami wszystkim, co mnie interesuje. Życzę wszystkim miłego czytania!

środa, 26 marca 2014

Pełne zanurzenie, czyli przedszkolaki na pokładzie

     Czy na okręcie podwodnym są książki? Jak śpią marynarze? Gdzie jedzą? – Na te i podobne pytania przedszkolaków z grupy „Bratki” odpowiadał 25 marca w kaniowskiej filii GBP komandor porucznik marynarki wojennej Tadeusz Iwański. Spotkanie to zostało zatytułowane „Co ze mnie wyrośnie” i zorganizowano je w ramach „Tygodnia z Internetem 2014”.
 
     Być może właśnie z naszych przedszkolaków wyrosną nowi marynarze? Dzieciaki z uwagą słuchały wykładu o okrętach wojennych ich typach, wyposażeniu oraz o życiu codziennym na łodzi podwodnej. Oglądały modele okrętu i śmigłowca ratowniczego, zobaczyły również film z akcji ratunkowej na morzu. Do ręki wzięły prawdziwy radiotelefon i miały możliwość przymierzenia hełmu pilota. 
 


  Gość przybył do biblioteki na zaproszenie kierownik filii, Marzeny Kozak. Wraz z dzielnymi przedszkolakami i ich paniami wychowawczyniami długo pozował do zdjęć, zaś w podziękowaniu otrzymał laurki i życzenia.
 
 
Więcej zdjęć TUTAJ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz